GIRLS SOCCER

Emily Mason, HCRHS

ALL STATE

All-State Team

All-Group 

Group 4, 1st Team

All-Delaware Division

1st Team

FOOTBALL

All-Hunterdon County

Anthony Masters, NHHS

GIRLS VOLLEYBALL 

Caroline Layding, NHHS

ALL STATE

All-State Team

All-Group 4 Team

1st Team

PJ O'Brien

1st -13 Cruiser at the Grands

Placed 5th in the Nation Overall for 13 year olds

1st -Maple Leaf Nationals, Canada 

GIRLS SOCCER 

All-Skyland Conference Teams

 

All-Delaware Division

1st Team

Emily Mason, HCRHS

2nd Team

Francesca Escudero, Bridgewater-Raritan

Kelly VanValkenburgh, Bridgewater-Raritan

Lilliana Gemma, HCRHS

Honorable Mention

Kylie Roesler, HCRHS

 

All-Raritan Division

1st Team

Sam Vanbelle, NHHS

Arden McNeil, NHHS

Emma D'Alesandro, NHHS

2nd Team

Abby Linnen, NHHS

Katie Fullowan, NHHS

 

All-Valley Division

Honorable Mention

Farrell Owens, Somerville

Katie Fullowan, NHHS

GIRLS VOLLEYBALL

All-State Team

Caroline Layding

 

All-Group 4 Team

1st Team

Caroline Layding, NHHS

Eleanor Stothoff, NHHS

2nd Team

Jenna Miller, Westfield

3rd Team

Shannon Russell, NHHS

 

All-Skyland Conference Teams

All-Delaware Division

1st Team

Eleanor Stothoff, NHHS

Devon Adamy, NHHS

Caroline Layding, NHHS

Corey Hartung, HCRHS

Anne Mahler, HCRHS

Danielle Pierre, HCRHS

2nd Team

Kyra Hissner, NHHS

Shannon Russell, NHHS

Jenna Giordano, Bridgewater-Raritan

Rachel Besecker, HCRHS

Honorable Mention

Sophi Winter, HCRHS

Krutika Kumar, Bridgewater-Raritan

Julia Pereira, NHHS

Chelsea Winegar, Ridge

 

All-Raritan Division

1st Team

Georgia Hollenback, Warren Hills

McKenna Faychak, Phillipsburg

Hannah Chiswick, Delaware Valley

2nd Team

Kelly Coyle, Delaware Valley

Honorable Mention

Carolyn Prevost, Montgomery

Abbey Kuhn, Delaware Valley

Paige McDonough, Immaculata

FENCING

May Tieu

Bronze medal at the Youth Olympic Games: Individual Women's Foil Event

BOYS SOCCER

All-Group Teams

2nd Team All Group 2

Anthony Fancera, Delaware Valley

 

All-Skyland Conference Teams

Raritan Division 1st Team

Chris Hale

 

Valley Division 1st Team 

Sebastian Robolledo, Somerville

Anthony Fancera, Delaware Valley

FIELD HOCKEY

All-Group Teams

All-Group 2, 3rd Team

Cassie Boyce, Voorhees

 

All-Group 4, 3rd Team 

Lauren Nawrotzki, HCRHS

 

All-Skyland Conference Teams

Raritan Division, 1st Team

Cassie Boyce, Voorhees

 

Delaware Division, 1st Team

Lauren Nawrotzki, HCRHS

Lauren Nawrotzki, HCRHS

908 455-1833  Parisi Speed School at HealthQuest, Flemington, New Jersey

© 2023 by Name of Template. Proudly created with Wix.com